![](images/avatar/0.jpg)
Sümeyya TOMAKİN
- Tarih: 1.11.2022 Okunma: 248
Okuldan Benzer Haberler
MEVLİD-İ NEBİ HAFTASINI OKULUMUZDA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLADIK
Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)'in Dünya'yı şereflendirdiği gün olan "Mevlid Kandili" okulumuz öğrencileri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlandı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/112651667296671.jpeg)
Düzenlediğimiz program sayesinde efendimizi bir kez daha anma, anlama ve tanıma imkanı bulan öğrenciler bu anlamlı günü coşkuyla kutladılar. Programda emeği geçen tüm öğretmenlerimiz , öğrencilerimiz ve velilerimize teşekkür ederiz.
Etiketler: