![](images/avatar/0.jpg)
Belkıs Delihasan
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 13.05.2022Okunma: 410
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 35 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 34 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 34 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 54 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 62 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 60 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 120 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 89 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 73 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 91 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
OKUL DIŞI ÖGRENME ORTAMINDA MESLEKİ FARKINDALIK VE COĞRAFYA DERSİ
Okulumuz coğrafya öğretmeni Aykurt AKYÜZ ile felsefe öğretmeni Gülşah Haşlak OCAK ilimiz merkezde bulunan ŞAR ENERJİ HAMZABEY HES (HİDROELEKTRİK SANTRALİ) e ziyarette bulundu. Katkısından dolayı okul idaremize teşekkür ederiz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/431641652425397.jpeg)
Santralde işletme müdürü bizlere kısa bilgilendirme yaptıktan sonra ; santral işleyişi ile ilgili teknisyen M.Akif ER bize eşlik etti. Suyun enerjiye dönüşme sürecini aşama aşama bizlere anlatarak gösteren teknisyenimize süreç boyunca öğrenciler sorularını yönlendirdi.
Tesisin içini tanıdıktan sonra çevresinin gezildiği etkinlik en son, coğrafya öğretmeni Aykurt AKYÜZ'ün HES-Doğa-Su kaynakları-Enerji üretimi- Doğa-insan etkileşimi vb. Hakkında verdiği bilgilerle ders etkinliğimiz sona erdi.
Etiketler: