![](images/avatar/0.jpg)
HIZIR SEFERİNOĞLU
ARDEŞEN - ARDEŞEN NECİP FAZIL KISAKÜREK İMAM HATİP ORTAOKULU
- Tarih: 4.01.2022 Okunma: 895
Okuldan Benzer Haberler
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 183 TÜRKÇESİ VARKEN…
-
Dursun Ali DEMİROK 220 CAMİLER VE DİN GÖREVLERİ HAFTASI ETKİNLİĞİMİZDEN
-
ÜLKÜ AĞGÜL 155 MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI PROGRAMI DÜZENLEDİK
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 138 YAZARLARIMIZLA GURURLUYUZ!
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 517 Z-KÜTÜPHANE GİDEN YOLLARDA ZENGİN
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 594 MEHMET ÂKİFE MEKTUP VAR
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 895 İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
-
AYŞE GİRGİN ÇATAN 447 THE EUROPEAN DAY OF LANGUAGES
-
Hüseyin İZZETHAN 612 5,6,7 VE 8. SINIFLARA HAZIR BULUNUŞLUK SINAVLARINI YAPTIK.
-
HIZIR SEFERİNOĞLU 819 4x4LÜK ÇOCUĞUM KİTAP OKUMA PROJEMİZ
İYİLİK YAPMAK ÇOCUK OYUNCAĞI PROJESİ
Ardeşen Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu olarak Ağrı ili Patnos ilçesi Kuşkaya İlk ve Ortaokulunu kardeş okul olarak belirledik ve oradaki öğrencilerimize oyuncaklar ve mektuplar gönderdik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/134981641276566.png)
Projemizin ilk ayağı olan oyuncakların ve mektupların toplanması işi yaklaşık bir aylık bir sürede tamamlanmıştır. Özenle yapılan denetimlerin ardından oyuncaklar ve mektuplar sahiplerine ulaştırılmıştır. Koordinasyon işlerini yürüten Kuşkaya İlkokulu Müdür Yardımcısı Mehmet KALYONCUya ve okulumuzun Türkçe Öğretmeni Hızır SEFERİNOĞLUna, ayrıca projenin her aşamasına omuz veren Okul Müdürü Sami Kemal OĞUZa, Müdür Yardımcısı Ayfer HACIOĞLUna, Beden Eğitimi Öğretmeni Neslihan AKCANCAya, Fen Bilimleri Öğretmeni Esra PEKERe, Din Kültürü Öğretmenleri Dursunali DEMİROKa ve Sonnur OĞUZa, son olarak kargolarımızı ücretsiz gönderen Ardeşen Aras Kargo yetkililerine şükranlarımızı sunuyoruz.
Etiketler:
YORUMLAR
S
S
H
Hikmet Faruk Şafak 5.01.2022 06:45:47
Cevapla
Tebrik ederim. Çalışmada gayret sarfeden Hızır Hoca’yı kutlarım.
Tebrik ederim. Çalışmada gayret sarfeden Hızır Hoca’yı kutlarım.
H
HIZIR SEFERİNOĞLU 5.01.2022 17:41:23
Cevapla
Herkese tesekkürler...Hikmet Faruk Hocam bizler de Şehit Erhan Dural Proje İmam Hatipi ilham verici etkinlikleriniz dolayısıyla yakın markaja aldık. Sizleri de bu vesileyle buradan tebrik etmiş olalım.
Herkese tesekkürler...Hikmet Faruk Hocam bizler de Şehit Erhan Dural Proje İmam Hatipi ilham verici etkinlikleriniz dolayısıyla yakın markaja aldık. Sizleri de bu vesileyle buradan tebrik etmiş olalım.