![](images/avatar/0.jpg)
KAMER RAKICI
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 10.11.2021Okunma: 583
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 33 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 33 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 34 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 54 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 61 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 60 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 119 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 88 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 73 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 90 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
BORSA İSTANBUL MTAL OLARAK BÜYÜK ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜ ÖLÜMÜNÜN 83.YILINDA SAYGI, RAHMET VE ŞÜKRANLA ANDIK.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü ölümünün 83.yılında okulumuzda yaptığımız program ile andık. Program saat 09:05te yapılan saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasının ardından Türk Dili ve Edebiyatı Zümre Öğretmenlerimiz koordinesinde hazırlanan anma programı okulumuz konferans salonunda yapıldı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/115971636549974.jpeg)
Okul Müdürümüz Belkıs DELİHASAN, günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma yaptı. Programda Atatürkün kişsel özelliklerini anlatan slayt gösterisi, şiirlerin okunması, dünya liderlerinin Atatürk hakkındaki görüşleri, Atatürk orotoryosu okulumuz öğrencileri tarafından sergilendi.
Devletimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ve silah arkadaşlarına rahmet ve saygılarımızı sunarken; programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Etiketler: