![](images/avatar/0.jpg)
SARE BÜYÜK
KALKANDERE - ORMANLI ORTAOKULU
- Tarih: 1.11.2021 Okunma: 487
Okuldan Benzer Haberler
-
SEDA TURGUT 437 RİZE ATATÜRK EVİ GEZİSİ
-
SEDA TURGUT 416 METEOROLOJİ MÜDÜRLÜĞÜNE GEZİ
-
Sultan balta 571 RİZE METEOROLOJİ MÜDÜRLÜĞÜ GEZİMİZ
-
Sultan balta 375 ATATÜRK EVİ ZİYARETİMİZ
-
Gülsüme SANDIKÇI, Kader SERDAR, Merve OKUMUŞ, Sultan BALTA 598 ÇEVREMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ
-
Halil ÖZÇELİK 515 OYUNCAKLARIMI ARKADAŞLARIMLA PAYLAŞIYORUM
-
SARE BÜYÜK 446 İRFAN GÜRKAN ÇELEBİ İLE KİTAP SOHBETİMİZ
-
SARE BÜYÜK 487 YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER!
-
SARE BÜYÜK 466 KELİMELERDE BULUŞALIM! ETWINNING PROJEMİZ SONA ERDİ
-
Sultan balta 450 SATIRDAN SANATA PROJEMİZ KAPSAMINDA MİYASE SERTBARUTLA BULUŞTUK
YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER!
Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında Ormanlı İlk-Ortaokulu olarak seçtiğimiz Sorumluluk Değeri ile ilgili faaliyetlerimize başladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/132671635760889.jpg)
Bakanlığımız ve İHH İnsani Yardım Vakfının koordinesiyle; öğrencilerde kardeşlik, dayanışma ve paylaşma duygularının gelişmesine katkı sağlamayı ve kendi akranları olan dünyanın farklı ülkelerindeki yetim çocuklar ile yardımlaşmayı, ecdadımızdan örnek aldığımız îsar anlayışı ile kardeşlerimize karşı sorumluluklarımızın hatırlanmasını amaçladık. Kelebek etkisi misali yapacağımız küçük yardımlarla, bir yetimin ihtiyacını karşılayabilmek, hayallerini gerçekleştirebilmek isteğiyle çıktığımız bu yolda okulumuza gelip, projeyle alakalı detaylı bilgilendirmeyi yapan Rize İHH temsilcilerine teşekkür ediyoruz.
Etiketler: