![](images/avatar/24.jpg)
Burak TURGUT
MERKEZ - RİZE BORSA İSTANBUL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
- Tarih: 22.10.2021Okunma: 483
Okuldan Benzer Haberler
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 33 BEN HER YERDE VARIM
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 33 MÜNAZARA YARIŞMASI
-
Bahtiyar ÇORUH 34 ENGELLERİ SEVGİ İLE AŞIYORUZ
-
Belkız DELİHASAN 54 MİSAFİRİNİZ VAR
-
Dursun MARAŞ 62 MİSAFİRİNİZ VAR
-
BURAK TURGUT 60 MİSAFİRİNİZ VAR
-
ÜMİT YILANDİLOĞLU 119 BİLEK GÜREŞİ
-
Ümit YILANDİLOĞLU 88 MİSAFİRİNİZ VAR
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 73 TÜRKİYE GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA OKULUMUZA BİR MADALYA ...
-
İlkay KABAOSMANOĞLU 90 DÖNEM SONU ETKİNLİK HAFTASI
RİZE BORSA İSTANBUL MTAL KOD HAFTASI ÇALIŞMALARI
Kodlama haftası; AB Kod Haftası (Code Week), herkes için kodlama ve dijital okuryazarlığı eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getirmeyi amaçlayan bir inisiyatifidir.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/225181634891410.jpeg)
Kodlamayı öğrenmek, çevremizde hızla değişen dünyayı anlamamıza, teknolojinin nasıl çalıştığına dair anlayışımızı genişletmemize, yeni fikirleri keşfetmemize, yenilikler için becerilerimizi ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı olur.
Okulumuz Bilişim Teknolojileri Alanı Öğretmen ve Öğrencileri, kodlama konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla Code Week (Kod Haftası) etkinlikleri yaptırdı. 18 Ekimde başlayan etkinlik 24 Ekim tarihine kadar sürdürüldü.
Bilgisayarlı ve bilgisayarsız kodlama etkinlikleri ile öğrencilerimiz hem öğrendiler hem eğlendiler. Öğrenciler, hafta boyunca düzenlenen etkinliklerde birbirinden farklı ürünler ortaya çıkardılar.
Etiketler: