![](images/avatar/0.jpg)
ÇAMLIHEMŞİN - İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT BİNBAŞI ÖMER AKTUĞ ORTAOKULU
- Tarih: 13.05.2019Okunma: 514
Okuldan Benzer Haberler
-
Ahmet PABUCCİ 888 KİTAPLARIN SOHBET HAVASI
-
Ahmet PABUCCİ 796 LİSELERİ KEŞFEDİYORUM
-
Ahmet PABUCCİ 700 KİTAP CENNETİNE YOLCULUK
-
Ahmet PABUCCİ 631 GEÇMİŞE YOLCULUK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 707 OKULUMUZDAN İL BİRİNCİSİ ÇIKARDIK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 434 67.MEZUNİYET
-
514 ÇAYKUR RİZESPOR FUTBOL TAKIMI OKULUMUZDA
-
483 HER AY ÇOK ETKİNLİK
-
NİZAMETTİN YILMAZ 410 TÜRKİYE KUPASI MAÇINDAYIZ
-
560 ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYON OKULDA
ÇAYKUR RİZESPOR FUTBOL TAKIMI OKULUMUZDA
Türkiye Süper Ligi takımlarından bölgemizin ve ilimizin gururu ÇAYKUR Rizespor takımını okulumuzu ağırladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190513085833.jpg)
Kulüp başkanı Hasan Kartal,kulüp yönetim kurulu,kulüp sporcuları,ilçe kaymakamımız ve ilçe milli eğitim müdürümüzün katılımları ile gerçekleştirilen etkinliğimizde öğrencilerimize 120 adet forma dağıtıldı.Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile yapılan spor söyleşisinin ardından çekilen toplu fotoğraf çekiminin etkinliğimiz son buldu.
Okulumuzdaki ilgi ve alakadan mutluluk duyan çocuklarımız ile hatıra fotoğrafı çekilen Klüp başkanı Hasan Kartal Bey bütün okulu öğrencilerimiz ile birlikte RİZESPOR maçına davet etti.
Okul müdrümüz sayın Nizamettin YILMAZ, nazik davetleri için klüp yetkililerine teşekkürlerini sundu ve bu tarz etkinliklerin devam edeceğini dile getirerek okulumuzun vizyonunun daha yükseklerde olduğunu belirtti.
Etiketler: