![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAÇ AKSU
- Tarih: 11.01.2020Okunma: 793
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
DOSTLARIMIZA ZİYARET...
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri ve 6-D sınıfından hayvan dostlarımız için proje hazırlayan öğrencilerimizle Rize Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_202001112014040.jpg)
5-B sınıfı bibliyofilleri kitap sohbetlerinin 3. etabından sonra etkinliklerine tüm hızıyla devam ediyor.Kitaplarımızda yer alan değer ve temalara uygun etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Hayvan dostlarımızı konu edinen Hachiko ve Martıya Uçmayı Öğreten Kedi kitaplarımızı okuyup sohbetlerini yaptıktan sonra hayvan dostlarımızı ziyarete geldik. 6-D sınıfımızdan 7 öğrenci sokak hayvanları için kumbaralarında para biriktirip onlara mama alıp, kaplara koyarak sokaklara bırakıyorlar. Bu etkinliğimiz de onlar da bize eşlik ettiler. Veteriner Hekim Savaş Bey hayvan dostlarımızı ziyaret etmeden önce bizimle bilgilendirici bir sohbet gerçekleştirdi. Sorularımızı yanıtladı. Hayvan dostlarımızı tedavi ettikleri alanları gezdirdi. Ve son olarak dostlarımızla hoşça vakit geçirdik, onları çok sevdik. Tekrar ziyaret temennisiyle mutlu bir şekilde ayrıldık.
Etiketler: