![](images/avatar/0.jpg)
Halime YILMAZ
- Tarih: 12.05.2019Okunma: 1004
Okuldan Benzer Haberler
-
BAHAR DÜNDAR ÖKSÜZ, HATİCE ÜMRAN BEKAR, ADEM ŞEN, ADİL BEKAR 56 BİLİM VE TEKNOLOJİ HAFTASI ZENGİN ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
-
BAHAR DÜNDAR ÖKSÜZ,FATMA ÇOLAK, GÖKHAN ÇAĞATAY AKÇİL, DOĞAN KALAY 90 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLAMALARI
-
DOĞAN KALAY 73 YEŞİLAY KULÜBÜ ETKİNLİĞİ
-
YAVUZ UZUNİSMAİL 50 HALKLA İLİŞKİLER ALANINA SEMİNER
-
MEVRA TANRIVER, AYŞEGÜL DURAK, KAŞİF MUTLU 69 ‘’12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA GÜNÜ’’
-
DİLEK SOFU 71 GİRİŞİMCİLİK HAFTASI KUTLAMASI
-
EMİNE KULABER, MERVE TURAN, NEVİN ALBAYRAK 93 RİZE TİCARET LİSESİ MİSAFİRİNİZ VAR
-
ZEYNEP TURNA, MUSTAFA DEMİRBAŞ 69 MUHASEBE FİNANSMAN ALANI EĞİTİM GEZİSİ
-
DİLEK SOFU, YAVUZ UZUNİSMAİL 63 HALKLA İLİŞKİLER ALANI TANITIM FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR
-
DİLEK SOFU , YENER SÜSLÜ 67 PAZARLAMA VE HALKLA İLİŞKİLER ALANLARI EĞİTİM GEZİSİ
“UÇAN PARMAKLAR” DÜNYA KLAVYE REKORTMENİ CELAL AŞKIN OKULUMUZDA
“Uçan Parmaklar” Dünya Klavye Rekortmeni Celal AŞKIN Okulumuzda
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190512002726.jpg)
Rize Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Büro Yönetimi Alanı olarak önemli bir kariyer gününü gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. 03/05/2019 tarihinde düzenlemiş olduğumuz etkinliğimizde Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Etüt ve Değerlendirme Şube Müdürü Celal AŞKIN ve Intersteno – Türk Yönetim Kurulu Üyesi Nurben DÖNMEZ konuğumuz oldular. İlk olarak Celal AŞKIN bir “Dünya Klavye Rekortmeni” olarak bizlere klavye şovunu yaptı ve sunumuna başladı. Öğrencilerimize “F Klavye Eğitimi” verdi. Sunumunda F Klavye’ nin öneminden, F Klavye ile On Parmak Hızlı Yazı Yazma Teknikleri’ nden, F Klavye bilmenin avantajlarından, F Klavye öğrenenlerin ve kendini geliştiren kişilerin kariyer imkânlarından, Kâtiplik mesleğinden, Intersteno – Türk İnternet Klavye Yarışmaları’ ndan bahsetti. Programımızın sonunda ise Intersteno – Türk 2019 Türkiye İhsan Yener Klavye Şampiyonası’ na katılan öğrencilerimize ve okulumuzda düzenlediğimiz 2. Geleneksel On Parmak F Klavye Yarışması’ nda derece alan öğrencilerimize belgeleri ve ödülleri verildi. Okulumuz için, Büro Yönetimi Alanımız için ve öğrencilerimiz için çok verimli bir etkinlik oldu. Konuklarımıza teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketler: