![](images/avatar/0.jpg)
LOKMAN TOPAL
- Tarih: 11.05.2019Okunma: 495
Okuldan Benzer Haberler
-
Ayşenur BAYRAKTAR 387 TİŞÖRT TASARIM ETKİNLİĞİMİZ
-
Ayşenur BAYRAKTAR 450 FİDAN DİKİMİ ETKİNLİĞİMİZ
-
Burcu ÜNLÜ 551 9 MAYIS ETWINNING GÜNÜ İŞBİRLİKÇİ ÇALIŞMAMIZ
-
Burcu ÜNLÜ 528 22 NİSAN DÜNYA GÜNÜ
-
Yavuz YILDIRIMKAYA 738 AMBARLIK İLKOKULUORTAOKULU ÖĞRETMENLERİ - KİTAP BULUŞMALARI
-
Yavuz YILDIRIMKAYA 706 AMBARLIK İLKOKULU ORTAOKULU 3. GELENEKSEL HAMSİ FESTİVALİ
-
1378 AMBARLIK DA BİR OSMANLI GELENEĞİ:ÇOCUK İFTARI
-
622 SU DÖNGÜSÜ
-
1493 BARDAKTAN TELEFON YAPMA
-
830 YAŞADIĞIMIZ YER
PANOMUZDA BU AY
Anbarlık İlkokulu öğretmenlerinden Burcu ÜNLÜ, derslerde yaptıkları çalışmaları koridordaki panoda sergiliyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190511224243.jpg)
Bu ay, Türkiye'nin madalya kazanmış milli sporcularını araştıran minikler, araştırmalarını önce sınıfta sunarak bizi bilgilendirdiler. Daha sonra bu araştırmalar panoda sergilenerek okulun diğer öğrencilerinin de faydalanması amaçlandı.İçimizde ve dışımızda hayal ettiğimiz renkleri dışarı yansıttığımız resimler yaptık. Kendi doğum günü pastamızı kendimiz boyadık ve süsledik. Dinleme metnindeki konuyu resimleştirdik. Çizgilerle bölünmüş resimleri rengarenk boyadık. 23 Nisan ile ilgili şiirler yazdık. Bilim Çocuk Dergisi'nde yayınlanması için labaratuvar ile ilgili resşmler çizdik ve Bilim Çocuğa gönderdik. Parçadan bütüne giden ve kağıdı her katladığımızla ortaya çıkan parça ile farklı bütünler oluşturduğumuz aç-katla-çiz etkinliklerini yaptık. Hayat Bilgisi dersi kapsamında Türkiye'de yetiştirilen ürünlerle ilgili haritalarımızı hazırladık. Son olarak da dört mevsim ağaçlarımızı renklendirdik.
Etiketler: