DENİZCİLER İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ TELAFİDE BEN DE VARIM DEDİ
Denizciler İlkokulu 3D sınıfı öğrencileri Telafide Ben De Varım etkinlikleri kapsamında sınıf öğretmeni Emrehan Özdemir ile birlikte başarılı bir telafi eğitimi gerçekleştirdiler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/118661627898210.jpeg)
Denizciler İlkokulu'nda telafi eğitimi kapsamında ''Eğitimde Drama'' faaliyeti gerçekleştirildi.Koro çalışması,şiir dinletisi ve eğitsel oyunlar ile öğrencilerin duyuşsal ve bilişsel gelişimlerine katkı sağlandı.
Etiketler: