![](images/avatar/0.jpg)
Vedat MAZGAL
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 25.12.2019Okunma: 490
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 701 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 669 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 418 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 521 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 629 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 427
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 532 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 447 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
ETWINNING KULÜBÜMÜZ ULUSLARARASI OKUL BROŞÜRÜMÜZÜ HAZIRLADI
"Profession Experts" eTwinning projesi öğrencileri olarak okulumuz Hasan Kemal YARDIMCI Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin okul tanıtım broşürlerini hazırladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191225205140).jpg)
Okulumuz eTwinning öğrencileri okulumuzu uluslararası platformda tanıtmak için bilgisayar laboratuvarımızı kullanarak , web2.0 araçlarından da faydalanarak, okulumuz hakkında broşürler hazırladılar.Bu broşürler aynı zamanda 8.sınıf öğrencileri için hem yabancı dil becerilerine hitap edici hem de okulumuzu tanıyabilecekleri bir materyal olarak sunulacaktır.
Etiketler: