Samet ÇALIK
- Tarih: 09.05.2019Okunma: 785
Okuldan Benzer Haberler
-
Samet Çalık 71 ÖĞRENCİLERİMİZE "MASAL DİNLEME" ETKİNLİĞİ
-
Samet Çalık 82 MİSAFİRİNİZ VAR PROJESİNE DEVAM EDİYORUZ
-
Samet ÇALIK 87 OKULUMUZDA AKIL VE ZEKA OYUNLARI TURNUVASI YAPILDI
-
Samet ÇALIK 102 CUMHURİYETİN 100.YILI PROGRAMIMIZDAKİ BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ
-
Samet ÇALIK 87 "MİSAFİRİNİZ VAR PROJESİ" VELİ ZİYARETLERİMİZ
-
Özge Beyaz 751 eTwinning Projeleri
-
Derman Kaynak 1290 C VİTAMİNİ ŞENLİĞİ
-
Samet ÇALIK 588 OKULMUZDA HİJYENİK EL YIKAMA ve GENEL TEMİZLİK KURALLARI EĞİTİMİ
-
Aysun KAYAN ERASLAN 957 MATEMATİK DERSİ PARALARIMIZ KONUSU
-
Samet ÇALIK 697 İSHAKOĞLU İLKOKULU ÖDÜLLERE DOYMUYOR
MANGALA TÜRKİYE 1.Sİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Türkiye 2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası finalinde Mangala kategorisinde Türkiye 1.si olan Çayeli İshakoğlu İlkokulu öğrencisi Bünyamin GÜLKAYA´yı makamında kabul etti.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190509132645.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Türkiye 2. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası finalinde Mangala kategorisinde Türkiye 1.si olan Çayeli İshakoğlu İlkokulu öğrencisi Bünyamin GÜLKAYA´yı makamında kabul etti.
Öğrencimize Okul Müdürü Uğur KÖSE, Danışman Öğretmeni Aysun KAYAN ERASLAN ve öğrencinin Sınıf Öğretmeni Yalçın ÇOMOĞLU da eşlik etti. Osmanlı kültüründen gelen oyunun güzel bir strateji oyunu olması ve günümüzde hala tercih edilir olmasının geçmiş ile gelecek arasında güzel bir köprü kurduğunu vurgulayan Müdürümüz KOÇAK başarılarının devamını dileyerek günün anısına hediye verdi.
Etiketler:
YORUMLAR
Y