![](images/avatar/0.jpg)
CENGİZ AZMAN
- Tarih: 17.12.2019Okunma: 632
Okuldan Benzer Haberler
-
Seval GÜMÜŞLER 306 DEMOKRASİ VE İSAN HAKLARI PANELİ
-
Yasemin ARICAN, Yalçın ARICAN 459 HİKAYE DİNLEME ETKİNLİĞİ
-
Zübeyda YALÇIN, İlknur KARAOĞLU 352 SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA KULÜBÜ KERMESİ
-
CENGİZ AZMAN 455 YENİDEN KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 455 UZAKTAN EĞİTİMDE İLK HAFTA
-
CENGİZ AZMAN 481 OKULUMUZU HER YÖNÜYLE HAZIRLIYORUZ
-
CENGİZ AZMAN 505 OKULUM TEMİZ
-
CENGİZ AZMAN 471 ÖĞRENCİLERİMİZE KAVUŞTUK
-
CENGİZ AZMAN 684 SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL
-
CENGİZ AZMAN 831 PANDEMİ DÖNEMİNDE YARIM KALAN TABLOLAR RESİM SERGİSİ
İLK KİTABIM ÇAYELİ ANADOLU LİSESİ NDEN PROJESİ İLE ÖĞRENCİLER KİTAPLARI İLE BULUŞTU
Çayeli Anadolu Lisesi Okumak Yaşamaktır projesi kapsamında "İlk Kitabım Çayeli Anadolu Lisesi'nden" projesi ile ilçemizdeki köy okullarında okumayı yeni öğrenen öğrencilerin ilk kitaplarını hediye etti.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912171824258.jpg)
Bu kapsamda Beyazsu ilkokulunda1,2,3 ve 4. Sınıf öğrencilerine kitap ve çeşitli hediyelerin dağıtımı yapıldı. Program Çayeli Kaymakamı Sayın Mehmet Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Şahin, Okul Müdürümüz Cengiz Azman, Din K.A.B. öğretmenlerimiz de katılımıyla gerçekleştirildi. Neşeli ve duygulu anların yaşanığı kitapla buluşma etkinliğinde öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okundu. Projede sürece yoğun emek veren okul müdürümüze, Zübeyda Yalçın, Ayşenur Çolak' a öğrencilerimize, ekibimize, kitap desteği veren Çayeli Lisesi nin ilk öğrencilerinden Nazire Erdoğan Şen' e, ilk matematik öğretmenlerimizden Faniye Alan'a ve mezun - mensuplarımıza yürekten teşekkür ederiz. Ayrıca ilgili okul idare, öğretmen ve öğrencilerine çok teşekkür ederiz. Program Büyükköy ilkokulunda ki kitap dağıtımı ile devam etti.
Etiketler: