![](images/avatar/0.jpg)
ZEYNEP HELLAÇ AKSU
- Tarih: 17.12.2019Okunma: 1084
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ÅžALCIOÄžLU 267 MÄ°SAFÄ°RÄ°NÄ°Z VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ÅžALCIOÄžLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÃœBÄ°ZM VE MATEMATÄ°K
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 267 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MÄ°SAFÄ°RÄ°N VAR
-
AYSUN ÅžALCIOÄžLU 380 MÄ°SAFÄ°RÄ°N VAR
-
Berna Özpirinç 89 MİSAFİRİNİZ VAR
HAYVAN DOSTLARIMIZI ZÄ°YARETÄ°MÄ°Z...
E-twinning projemiz olan Oku! Uygula! Yay! kapsamındaki diğer etkinliğimiz Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezine olan ziyaretimizdi..
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912170024271.jpg)
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri olarak öncelikle belirlediğimiz kitapları okuyoruz, sonrasında kitap sohbetlerimizi yapıyoruz ve son olarak kitaplarımızda verilmek istenen değer ve kitabın temasına uygun etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Hachiko ve Martıya Uçmayı Öğreten Kedi isimli iki eseri okuduk. Hachiko, bir köpek ve profesörün dostluk hikayesi. Profesör vefat etmesine rağmen köpeği Hachiko onu yıllar boyunca aynı yerde bekliyor. Bu sadakat timsali güzel hikayeden çok etkilendik. Diğer kitabımız Martıya Uçmayı Öğreten Kediydi. Hikayede Kedimiz Zorba, Şanslı ismindeki Martıya uçmayı, bizlere de dostluğun ve cesaretin önemini anlatıyor. Hayvan dostlarımızın bu güzel öykülerinden sonra barınak ziyaretimiz çocuklarımız için çok anlamlı ve değerli. Hayvan dostlarımızla geçirdiğimiz zaman çok neşeli, eğlenceli ve aynı zamanda öğreticiydi. Veteriner beyin bizleri bilgilendirici çalışması çok kıymetliydi. Dostlarımızı tekrar ziyaret etmek dileğiyle...
Etiketler:
YORUMLAR
Bu yaşta hayvan sevgisinin farkına varmaları için böyle bir etkinliğin düşünülmüş olması çok güzel. Düşünen ve uygulayan hocamızı tebrik ediyorum.
-
ZZeynep HELLAÇ AKSU 17.12.2019
Teşekkür ederim hocam.İnşallah daha bilinçli bireyler olarak yetişirler.
Harikasınız. Tebrik ediyorum...
-
ZZeynep Hellaç Aksu 18.12.2019
Teşekkür ederim, sayın müdürüm.
Etkinliğin sürecini çok beğendim. Çalışmanızı örnek alıp, en kısa zamanda uygulamaya çalışacağım.