![](images/avatar/0.jpg)
ZEYNEP HELLAÇ AKSU
- Tarih: 15.12.2019Okunma: 803
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
OKU! UYGULA! YAY!
E-twinning projemiz olan Oku! Uygula! Yay! kapsamındaki etkinliklerimiz belirlenen kitaplarımızın içeriğiyle şekilleniyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912151813447.jpg)
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 5-B sınıfı bibliyofilleri olarak öncelikle belirlediğimiz kitapları okuyoruz, sonrasında sohbetlerimizi gerçekleştiriyoruz ve son aşama kitaplarımızda verilmek istenen değer ve temaya uygun etkinliklerimizi gerçekleştiriyoruz. Sadako ve Kağıttan Bin Turna Kuşu isimli eseri okuduk. Sadako Sasaki isimli bu küçük kızın yaşama azminden oldukça etkilendik. Onun hikayede yaptığı gibi biz de origami sanatını kullanarak birçok turna kuşu yaptık ve bir iyilik kutusu hazırladık. İçinde turna kuşları ve hediyelerimiz vardı. Rize Devlet Hastanesi Çocuk Servisi bölümünü ziyaret ettik.Hasta kardeşlerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ve hediyelerimizi sunduk. Etkinliğimizin sonunda bize yardımcı olan Hastane Personeline kitabımızı hediye ettik. Bibliyofil öğrencim Elvin Asel'in son cümlesi hissettiklerimizi ve günümüzü özetler nitelikteydi: "Öğretmenim bugün bol sevaplı bir gün" Daha nicelerini gerçekleştimek dileğiyle...
Etiketler: