![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 14.12.2019Okunma: 646
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 267 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 456 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 267 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 112 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 380 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 89 MİSAFİRİNİZ VAR
YAPARAK YAŞAYARAK ÖĞRENİYORUZ
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak ingilizce dersimizde 6. sınıflarımızda emotions(duygular) konumuzla ilgili olarak öğrencilerimizle farklı duygu durumlarını bildiren emojiler yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191214151156.jpeg)
Öğrencilerimiz yaptıkları farklı farklı emojilerin ingilizce karşılıklarını söyledi, birbirlerine sorular sordu, yazılışlarını öğrendi, taklitlerini yaptı.Cok eğlenceli bir etkinlik oldu.Öğrencilerimizin emeğine sağlık, harika ürünler ortaya çıkardılar.Yaparak yaşayarak öğrenerek kalıcı bir öğrenme gerçekleştirdiler ve unutamayacakları güzel anıları oldu. Emojilerimiz panomuzda da yerini aldı ve onlara bakıp bakıp mutlu oldular. İngilizcede eğlenerek öğrenmeye devam o zaman..
Etiketler: