ESRA AKTAŞ
- Tarih: 13.12.2019Okunma: 959
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 267 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
OYUNLARLA İNGİLİZCE
Rize merkez Mehmet Akif Ersoy ortaokulu olarak bugün 5-E sınıfımızla ingilizce dersimizde saatler konumuzla ilgili olarak okul bahçemizde eğlenceli bir oyun oynadık.
Öğrencilerimiz ebe olan bir öğrenciye İngilizce olarak saatin kaç olduğunu sordu, ebe olan öğrenci cevap verdi ve öğrenciler de onun söylediği kadar adım atarak ve yerdeki ekstra kaç adım atmaları gerektiğini ingilizce olarak yazan kağıtları toplayarak çikolataya ulaşıp ödülü afiyetle yedi.Daha sonra ebe olan öğrenci başka bir öğrenciyi yakalayarak ebe yaptı, öğrencilerimiz için saatler konusunu cok sevdiği eğlenceli bir etkinlik oldu. Amacımız , öğrencilerimizin ingilizceyi daha da cok sevmesini sağlamak. Biz de onları cok seviyoruz, eğlenerek öğrenmeye devam o zaman..
Etiketler:
YORUMLAR
S
Sami Kemal OĞUZ
13.12.2019
Cevapla
MAŞALLAH TEBRİK EDİYORUM...
MAŞALLAH TEBRİK EDİYORUM...
-
EESRA AKTAŞ 13.12.2019
Çok teşekkürler..