![](images/avatar/0.jpg)
FUNDA GÜNER KAL
- Tarih: 11.12.2019Okunma: 808
Okuldan Benzer Haberler
-
Funda CİVELEK 406 ARDEŞEN İMAM HATİP ORTAOKULU KODLUYOR
-
FATİH DAĞ 609 ERGENLİK DÖNEMİNDE YAŞANAN PSİKOLOJİK PROBLEMLER SEMİNERİ
-
FUNDA GÜNER KAL 1052 KARİYER GÜNLERİMİZ BAŞLADI
-
FUNDA GÜNER KAL 808 SOSYAL BİLGİLER DERSİNİ MÜZEDE İŞLEDİK
-
FATİH DAĞ 721 ARDEŞEN İHO OKUL DIŞI ÖĞRENME ETKİNLİĞİNDE
-
FATİH DAĞ 600 OKUL DIŞI ÖĞRENME ETKİNLİĞİ
SOSYAL BİLGİLER DERSİNİ MÜZEDE İŞLEDİK
Okulumuz Sosyal Bilgiler öğretmeni Sevda ÖZYANIK, 5. sınıf öğrencileriyle Rize Atatürk Evi ve Müzesi ve Etnoğrafya Müzesi'ni ziyaret ederek dersi bu mekanlarda işledi.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912111501508.jpg)
Sosyal Bilgiler dersinin "Öğrencilerin çevresindeki doğal ve tarihi mekanları, nesneleri ve eserleri tanır" kazanımına yönelik Okulum Rize Okul Dışı Öğrenme Ortamları projesi kapsamında düzenlenen Atatürk Evi ve Entoğrafya Müzesi gezisinden öğrencilerimiz çok mutlu döndüler. Hem kalıcı öğrenme gerçekleştirdiler hem de anı biriktirdiler Öğretmenimize bu etkinliği için teşekkür ediyoruz.
Etiketler: