![](images/avatar/0.jpg)
Zeynep HELLAC AKSU
- Tarih: 10.12.2019Okunma: 750
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 63 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
OKUYAN AİLELER
E-twinning "Okuyan Aile" projesi kapsamında her ay çocuk eğitimi ve psikolojisi üzerine belirlenen kitapları okuyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201912101712087.jpg)
Projenin amacı,hem öğrencilerimizin okuma becerilerini geliştirmek hem de velilerimizi okuma sürecine dahil etmektir. Okuyan Aileler olarak geleneksel hale getirme çabasında olduğumuz kitap sohbetlerimize devam ediyoruz. Öncelikle belirlenen kitaplarımızı temin ediyoruz. Sonrasında belirlenen tarihe kadar okuyoruz.Okuma sürecimiz bittikten sonra seçtiğimiz nezih bir mekanda, kitap sohbetimizi gerçekleştiriyoruz. Birinci kitabımız Her Şey Ailede Başlar isimli kitaptı, ikinci kitabımız Kasım ayı kitabımız Gölge isimli eserdi, Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili çok değerli bir kitaptı ve sohbetimiz 10 Kasım günündeydi.Çok anlamlı bir sohbet oldu. Üçüncü kitabımız Işığın Yolu isimli eserdi.Bu eserde sohbetimiz esnasında küçük bir yarışma düzenledik.Kazanan velimize bir sonraki etaptan başka bir eser hediye ettik.Bu anlamlı projenin ne kadar faydalı olduğunu ve velilerimizin kendilerini tekrar kitap okuma yönünde geliştirdiklerini ifade etmeleri bizleri mutlu etti.
Etiketler: