![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 04.05.2019Okunma: 475
Okuldan Benzer Haberler
-
Özgül Dilek AKTEPE 24 RİZE MÜZE GEZİSİ
-
Ayşe TURHAN 41 ŞİİR DİNLETİSİ
-
ALİ YAZICI 32 LİSELER ARASI 3*3 KIZLAR BASKETBOL TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
-
ŞÜHEDA YAVUZYILMAZ 33 RECEP TAYYİP ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK MESLEK YÜKSEK OKULU TANITIMI
-
ALİ YAZICI 44 RESİM SERGİSİ
-
ALİ YAZICI 41 DÜNYA SAĞLIK HAFTASI İL PROGRAMI
-
ALİ YAZICI 66 3X3 OKULUMUZ KIZ BASKETBOLDA RİZE ŞAMPİYONU OLDU
-
ALİ YAZICI 87 BASKETBOL BAYBURT BÖLGE BİRİNCİLİĞİ
-
ENGİN DEMİR-AYŞE TURHAN 125 KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
-
DİLEK AKTEPE 98 MÜZE GEZİSİ
MESLEK TANITIM GÜNÜ
Bu etkinliğimizin amacı öğrencilerimizin çeşitli meslek dallarının özelliklerini, YKS' de o meslek için hangi sınavlara girilmesi gerektiğini,eğitim şartlarını, mezuniyetten sonraki durumlarını araştırarak diğer arkadaşlarına tanıtmasıdır. Böylece hem mesleklere çalışan öğrenciler, hem de etkinliğe katılan öğrenciler meslekler hakkında geniş bilgiye sahip olacaklardır.
Çay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen “Meslek Tanıtım Günü” etkinliğine Müdürümüz Yaşar KOÇAK ve şube müdürlerimiz Ali Kemal KARACA, Bülent İÇBUDAK, Hasan TEKKE ve Selçuk TORPİL katıldı.
Tıp, Matematik, Paremadik, Hukuk, Hemşirelik, Ebelik, Milli Savunma, Psikoloji gibi rağbet edilen mesleklerin tanıtıldığı etkinlikte ayrıca YKS halkında da bilgi verildi. Çay Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisende gerçekleştirilen etkinliğe 8 okulun öğretmen ve öğrencileri katılarak meslekler ve bu alanlarla ilgili gidilebilecek üniversiteler ile ilgili bilgiler aldılar.
Etiketler: