![](images/avatar/0.jpg)
YUSUF ARDIÇ
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 26.11.2019Okunma: 549
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 701 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 669 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 418 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 521 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 629 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 427
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 532 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 447 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
OKULUMUZDAN TSK GÜÇLENDİRME VAKFI'NA BAĞIŞ.
Okulumuz öğrencileri "Barış Pınarı Harekatı'nda Mehmetçik'e destek vermek amacıyla öğrencilerin harçlıklarını Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı'na bağışladı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191126101403f.jpg)
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Okul Müdürü Vedat MAZGAL, Öğrenci ve öğretmenlerimiz "Barış Pınarı Harekatı'nı yürüten Mehmetçik'e destek vermek amacıyla, bağış yapma kararı almışlar ve akabinde okul idaresinin de iznini alarak, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Yılmaz OKUR'un yönlendirmeleri ile topladıkları 1'965,00 TL'yi, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı hesabına yatırmışlardı. Öğrencilerimizin yaptıkları bu bağıştan ötürü öğrencilerimi bu anlamlı davranışlarından dolayı tekrar kutluyorum" dedi.
Etiketler: