![](images/avatar/0.jpg)
Mehmet Şahin YAZICI
- Tarih: 22.11.2019Okunma: 765
Okuldan Benzer Haberler
-
Hasan ÖZTÜRK 1406 İLKOKUL SINIFLARIMIZDA 19 MAYIS ETKİNLİKLERİ
-
Zarife SUNGUR 733 19 MAYIS'A ÖZEL ANASINIFI ETKİNLİKLERİ
-
Zarife SUNGUR 756 ANA SINIFIMIZDA UZAKTAN EĞİTİM
-
Refika ERDOĞAN 1144 EVDE SAAT YAPIMI ETKİNLİĞİ
-
Ali ÇOLAK 621 DEPREM TATBİKATI YAPILDI
-
Emircan KAYA 614 PARAMIZI TANIYALIM
-
EMİRCAN KAYA 763 KÜLTÜR VE SANATLA BULUŞTUK
-
EMİRCAN KAYA 716 İLK MEKTUBUM
-
Ali ÇOLAK 710 KİTAP FUARI DÜZENLENDİ
-
Ali ÇOLAK 992 ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇEVRE TEMİZLİĞİ
BAHÇEMİZ RENKLENSİN
18-22 Haziran seminer dönemimizde ana sınıflarımızın öğrenme alanlarında düzenlemeler yaptık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201911221025270.jpg)
TOKİ İlkokulu öğretmenleri "Bahçemiz Renklensin, Gönüllerimiz Şenlensin, Öğrencilerimiz Eğlenerek Öğrensin" sloganı ile yola çıkarak seminer döneminde okul bahçesinde anasınıflarımız için renkli öğrenme alanları hazırladı.
Etiketler:
YORUMLAR
Y
N
B
M
K
Kevser ŞAHİN 27.11.2019
Cevapla
Seminer dönemleri farklı bir boyut kazandı artık. Mesleki gelişim, sosyal-kültürel faaliyetler, okulların fiziki yapılarına katkılar, öğretmenler arası işbirliği ve iletişim ile okul iklimine dair gelişmeler. Ara tatilin rengi bu renkler… Okul öncesi öğrencilerinde mekan algısı ve okul aidiyetini olumlu yönde etkileyecek bu güzel çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum.
Seminer dönemleri farklı bir boyut kazandı artık. Mesleki gelişim, sosyal-kültürel faaliyetler, okulların fiziki yapılarına katkılar, öğretmenler arası işbirliği ve iletişim ile okul iklimine dair gelişmeler. Ara tatilin rengi bu renkler… Okul öncesi öğrencilerinde mekan algısı ve okul aidiyetini olumlu yönde etkileyecek bu güzel çalışmada emeği geçen herkesi kutluyorum.
M