![](images/avatar/0.jpg)
Esra AKTAŞ
- Tarih: 20.11.2019Okunma: 619
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 276 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 63 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 81 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
ÖĞRETMEN -VELİ EL ELE, HEP BİRLİKTE DAHA GÜZELE
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sınıfımız ve velilerimizle güzel bir kahvaltı etkinliğinde buluştuk. Öğrencilerimiz de yaptıkları çeşitli etkinliklerle ilgili birbiriyle İngilizce konuşma pratiği yapıp diyaloglar kurdu.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191120173905.jpeg)
Velilerimizle görüşerek öğrencilerimizi daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Hep birlikte çocuklarımıza nasıl daha verimli olabileceğimiz konusunda ortak fikirler geliştirdik. Çocuklarımızın da paten kayma, bisiklet sürme, futbol oynama, basketbol oynama vb. çeşitli etkinlikler yaparak birbiriyle daha da kaynaşmasını ve arkadaşlık ilişkilerinin değerini bilmelerini istedik. Etkinliğimizde hem öğrencilerimiz eğlenerek birbiriyle İngilizce diyaloglar kurdu, İngilizce konuşma pratiği yaptı hem de velilerimiz birbiriyle ve bizlerle fikir alışverişi yaptı. Gerçekten aracımıza ulaştığımız harika bir gün oldu. Tüm velilerimize ve öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum .
Etiketler: