![](images/avatar/0.jpg)
YUSUF ARDIÇ
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 12.11.2019Okunma: 624
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 701 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 668 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 418 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 521 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 628 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 427
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 531 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 446 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
MEVLİT KANDİLİNİ KUTLADIK
Mevlid Kandili programı ile, Peygamber Efendimiz' in (S.A.V) doğumu kutlandı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_201911120856216.jpg)
İnsanlığa ışık olan ve güzel ahlakın öncüsü peygamberimizin hayatından kesitlerin sunulduğu program ilgi ve coşkuyla izlendi. Şiir,ilahiler söyleyip Kuran okuyan öğrencilerimiz, öğretmenlerin emek ve çabalarını sahnede sergiledi.
Okul yönetimi olarak programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder, çocuklarımızın dünyasına kattıkları peygamber sevgisi, güzel ahlak ve sünnet geleneği için kendilerini tebrik ederiz.
Etiketler: