Meryem Eğrioğlu
- Tarih: 27.04.2019Okunma: 542
Okuldan Benzer Haberler
-
Fadime KARAASLAN 429 DOĞAMIZ İÇİN TİŞÖRT TASARLADIK.
-
Seher Sayın 581 EKOTİMLERİMİZİN GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARI
-
Seher Sayın 511 EKOTİMLERİMİZİN TİŞÖRT TASARIMI
-
Fadime KARAASLAN 469 FİDAN DİKİM ETKİNLİĞİMİZ
-
Fadime KARAASLAN 456 EVLERİMİZ GERİ DÖNÜŞÜM YUVASI
-
Seher Sayın 480 FİDAN DİKME ETKİNLİĞİMİZ
-
Meryem Eğrioğlu 464 ŞEHR-İ AY
-
Meryem EĞRİOĞLU 693 FELSEFE GÜNÜ YAZAR-ÖĞRENCİ-ÖĞRETMEN BULUŞMASI
-
Meryem Eğrioğlu 677 STEM ÇOCUK KULÜBÜNDEN EL BECERİSİ ETKİNLİĞİ
-
Meryem Eğrioğlu 809 STEM everyway that we can Projesi İle Romanya ve Azerbaycan'a Ulaştılar
BALKAN ÜLKELERİ İLE RİZE ORTAK BİR PROJEDE
Sırbistan, İspanya, Arnavutluk, Makedonya, Bosna-Hersek, Karadağ ve Türkiye 'den öğretmen ve öğrencilerin katıldığı "Büyülü Kültürler Arası Bir Dostluk Ağı"adlı proje kapsamında dördüncü etkinlik olan' Yöresel Tarih Ve Kültür' tanıtımı için Atatürk Evi ve Müftü Camisine, Tobb İlkokulu 1-B sınıfı tarafından ziyaret düzenlendi.
TOBB İlkokulu 1- B sınıf öğretmeni Meryem Eğrioğlu, 26.04.2019 tarihinde öğrencileri ile birlikte , Atatürk'ün daha önce gelip kaldığı evi ziyarette bulundular.Atatürk'ün TBMM'nin açılışından 4 yıl sonra geldiği bu evde kişisel eşyalarının yanında ; Rizeli ilk meclis üyelerinin resimleri , yöresel yaşam objeleri , Rize bezi ve dokuma tezgahı incelenmiştir.
Müze gezisi devamında,Müftü Cami ziyareti gerçekleşmiş,Rize'nin eski camisi tanıtılmış,şadırvanında abdest alıp su içen öğrenciler,cami avlusunu şenlendirmişlerdir.
Etiketler: