![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 21.10.2019Okunma: 723
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 63 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
DİSİPLİNLERARASI YAKLAŞIMLA İNGİLİZCE VE GÖRSEL SANATLAR
Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu olarak 5-E sınıfımızda İngilizce dersinde ülkeler ve milletler konusunu Görsel Sanatlar dersinin bir tekniği olan mandala ile birleştirdik .
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191021193140.jpeg)
Öğrencilerimiz küçük yaş grubu olduğu için resim yapmayı cok seviyor. Düşündük ki o zaman çok karıştırılan bir konu olan ülkeler ve milletleri resim dersinin bir tekniğiyle öğrensinler. Öğrencilerimiz mandala tekniğiyle ülkeleri ve milletleri öğrenip İngilizcelerini birbirlerine sordu. Ülkemizin ve diğer ülkelerin değerlerini, gelenek- göreneklerini öğrendi. Disiplinlerarası yaklaşımı eğitimde kullanmamız çok işe yaradı.Çocuklarımız artık İngilizceyi çok seviyor
Etiketler: