![](images/avatar/0.jpg)
ESRA AKTAŞ
- Tarih: 20.10.2019Okunma: 700
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 267 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 62 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 267 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
DOĞAYI SEVİYORUZ HAYVANLARI KORUYORUZ
Bizler Rize Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 6-A sınıfı olarak hayvanları ve doğayı çok seviyoruz. Bu nedenle biz de bir katkıda bulunmak istedik. Uluslararası bir kuruluş olan doğal yaşamı koruma vakfından nesli tükenmekte olan bir hayvan olan penguen evlat edindik.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20191020005830.jpeg)
Penguenimizin beslenmesi, bakımı bizim adımıza yapılacak. Böylece hem okulumuzun adını uluslarası platformda duyurmak istedik hem de hayvanlarımızı, doğayı korumak istedik. Uluslarası doğal hayatı koruma vakfı da bize bir sertifika gönderip yaptığımız bu davranışın herkese örnek olmasını ve bizler için de güzel bir anı olarak kalmasını istedi. Çocuklarımızın sevgi dolu kalpleri umarım herkese ulaşır ve çevremizde gerek hayvanları gerek doğayı korumak için yapılan çalışmalar daha fazla yaygınlaşır.
Etiketler: