![](images/avatar/0.jpg)
Mehmet ÇARKÇI
- Tarih: 30.09.2019Okunma: 559
Okuldan Benzer Haberler
-
Halim Hakan ÖZCAN 822 SİNEMA ETKİNLİĞİ
-
Halim Hakan ÖZCAN 726 MEKTUP ARKADAŞI
-
Halim Hakan ÖZCAN 620 DİYABET EĞİTİMİ PROGRAMI
-
Halim Hakan ÖZCAN 678 YEDİ BÖLGE ve YEDİ KÜLTÜR
-
Halim Hakan ÖZCAN 714 AVRUPA DİLLERİ HAFTASI
-
Halim Hakan ÖZCAN 577 ÇEVRE DUYARLILIĞI VE ÇÖP TOPLAMA ETKİNLİĞİ
-
Mehmet ÇARKÇI 559 ELEKTRONİK ATIK TOPLAMA KAMPANYASI
-
468 ELEKTRONİK ATIK TOPLUYORUZ
-
414 SİNEMAM OKULDA
-
504 OKULUM ARDEŞEN
ELEKTRONİK ATIK TOPLAMA KAMPANYASI
Hediyelerimizi gururla ve sevinçle teslim aldık
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190930093959.jpg)
Rize Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğünün 2018-2019 eğitim- öğretim yılında yapmış olduğu "Okullar Arası Elektronik Atık Kampanyası" sonucunda okulumuz Hamidiye İlk-Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerinin katkılarıyla hediyelerimizi gururla ve sevinçle teslim aldık.
Etiketler:
YORUMLAR
Y
N
H
HASAN TEZCAN 09.10.2019
Cevapla
Geçen eğitim yılında öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız elektronik atık toplama kampanyasında olağanüstü gayret göstererek ödüllerini almaya hak kazandılar. Tebrikler. C. KARAHAN
Geçen eğitim yılında öğrencilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız elektronik atık toplama kampanyasında olağanüstü gayret göstererek ödüllerini almaya hak kazandılar. Tebrikler. C. KARAHAN
M