![](images/avatar/0.jpg)
Zeki KUVEL
- Tarih: 25.09.2019Okunma: 430
Okuldan Benzer Haberler
-
Zübeyde UZUN 469 RİZE MERKEZ İMAM HATİP ORTAOKULU KODLAMA HAFTASI ETKİNLİKLERİ
-
Zeki KUVEL 998 PENFRIEND ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİK
-
Zeki KUVEL 875 ETKİLİ SINIF YÖNETİMİ ATÖLYE ÇALIŞMASI
-
Zeki KUVEL 954 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında okulumuzdaki tüm öğrencilerimize afet eğitimi konusunda bilgi verildi.
-
Zeki KUVEL 787 5.SINIF FEN DERSİ ETKİNLİKLERİMİZ
-
Zeki KUVEL 685 İNTERNET VE GÜVENLİ İNTERNET KULLANIMI SEMİNERİ
-
Zeki KUVEL 961 RİHODA BİLİM SÖYLEŞİSİ
-
Zeki KUVEL 768 GELENEKSEL EL SANATLARIMIZ
-
Zeki KUVEL 1019 SAĞLIKLI BESLENMEYİ ÖĞRENİYORUZ
-
Zeki KUVEL 644 RİHONUN ANTARTİKA KİTASINA YOLCULUĞU
TEŞEKKÜRLER
Gençlik ve Spor Bakanlığının işbirliğiyle düzenlenen "Biz Anadolu'yuz" Projesi kapsamında birlikte Bitlis İli ve çevresinde kültürel etkenlikte bulunan Rize İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini Valimiz Kemal ÇEBER makamında kabul etti.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190925163534.jpg)
Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği "Biz Anadolu'yuz Projesi" kapsamında Bitlis ilinin tarihine tanıklık etmek ve kültürler arası etkileşimde bulunmak, iletişim geliştirmek ve bilinçlenmek amacıyla düzenlenen geziye katılan öğrenciler ve öğretmenlerimizi ağırlayan Valimiz ÇEBER böyle bir projenin kültürler arası iletişimi sağlayarak öğrencilerin empati kurmalarını ve ülkelerinin doğal ve tarihi güzelliklerine tanıklık etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile bunun gibi başka illere de düzenlenecek başka güzel projelere imza atacaklarını vurgulayan Vali ÇEBER, öğrencilerle yaşadıkları deneyim ve edindikleri izlenim üzerine sohbet etti.
Öğrencilerimize hediye takdimin ardından Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK proje ekibini Makamında ağırladı.
Etiketler: