![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 18.04.2019Okunma: 765
Okuldan Benzer Haberler
-
Büşra Kolcu 469 "ETWINNING SCHOOL" BAYRAĞIMIZ OKULUMUZDA DALGALANMAYA BAŞLADI
-
Büşra Kolcu 512 ETWINNING ULUSAL VE AVRUPA KALİTE ETİKETLERİMİZİ TESLİM ALDIK
-
Büşra Kolcu 489 2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE SONU ETKİNLİK VİDEOSU
-
Büşra Kolcu 474 OKULUMUZDAN ERZURUMA TUBİTAK ÇIKARMASI
-
Büşra Kolcu 488 ETKİLİ DERS İŞLEME YÖNTEMLERİ TOPLANTISI
-
Büşra Kolcu 646 ÖĞRETMENLERİMİZ EĞİTİMDE YENİ TEKNOLOJİK YÖNTEMLERİN KULLANIMA YÖNELİK ARAŞTIRMALARINI PAYLAŞTILAR
-
Büşra Kolcu 410 OKUL DIŞARDA GÜNÜ VE 28 MAYIS DÜNYA OYUN OYNAMA GÜNÜ
-
Büşra Kolcu 424 OKUL GAZETİMİZİN 3. SAYISI “MUTLU GELECEK BİZİMLE OLACAK”
-
Büşra Kolcu 462 İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
-
Büşra Kolcu 435 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
BİR HEDİYEM VAR PROJESİ
Pazar Ahmet Tahtakılıç Ortaokulu ailesi olarak "Bir Hediyem Var" projesiyle evimizde bulunan kullanılmayan ya da yeni oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmasını sağladık.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190418094301.jpg)
Bu projeyle oyuncaklarını paylaşan öğrencilerimizin paylaşma ve sorumluluk duygusunu geliştirip "Ben" değil "Biz" duygusunu ön plana çıkarmış olduk. "Senin Bende Bir Oyuncağın Var" sloganıyla yola çıktığımız bu projeyle birlikte ihtiyaç sahibi çocuklar
Etiketler:
YORUMLAR
Y
R
REŞAT ÖNDER 22.04.2019
Cevapla
HEDEF 2023 diyerek Türkçe Öğretmenimiz Nesibe ÇAYLInın başlattığı "Bir Hediyem Var" projesi ile kullanılmayan ya da yeni oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmasını sağlamak, çocuklarımızın hayallerine destek olmak ve oyuncaklarını paylaşan çocukla
HEDEF 2023 diyerek Türkçe Öğretmenimiz Nesibe ÇAYLInın başlattığı "Bir Hediyem Var" projesi ile kullanılmayan ya da yeni oyuncakların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmasını sağlamak, çocuklarımızın hayallerine destek olmak ve oyuncaklarını paylaşan çocukla
B
Z