OKUMA ZAMANI
Öğrencilerimizde kitap okuma alışkanlığı geliştirebilmek adına 2018 Kasım ayından bu yana okulumuzda kitap "okuma zamanı" etkinliğini uyguluyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190409150415.jpg)
Okuma zamanı etkinliği, öğrencilerimizin okuduklarını anlamalarını, anladıklarını yazılı olarak ifade edebilmelerini ve hepsinden önemlisi okuma sevgisi ve okuma alışkanlığı geliştirmeye dönük özdenetim mekanizmalarını tetiklemeyi amaçlayan bir etkinli
Etiketler: