![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 25.03.2019Okunma: 438
Okuldan Benzer Haberler
ULU ÇINARLARIMIZ, GENÇ FİDANLARIMIZLA BULUŞTU
Yaşlılar Haftası kapsamında (18- 24 Mart) kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımız olan dedelerimiz ve ninelerimiz okulumuzda.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190325114746.jpg)
Özel Rize Çözüm İlkokulu olarak başlattığımız; "Ulu Çınarlar Genç Fidanlarla Buluşuyor" adlı projemizde; "Sevgi paylaştıkça çoğalır" ilkesinden hareketle, hayatımızın bir parç
Etiketler: