![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 15.03.2019Okunma: 474
Okuldan Benzer Haberler
SIFIR ATIKLA GELİYORUZ
Okulumuz öğrencileri, öğretmenleri ve velileri Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüşüme kazandırmak amacıyla atıklar topladı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190315101914.jpg)
Okulumuz öğretmenleri, öğrencileri ve velileri tarafından israfın önlenmesini, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilerek atık oluşumunun engellenmesi için Sıfır Atık projesine katılım sağlanmış olup; TV, bilgisay
Etiketler: