![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 08.03.2019Okunma: 517
Okuldan Benzer Haberler
GİYMİYORSAN GİYDİR
Okulumuz "Giymiyorsan Giydir" kampanyası kapsamında kullanılmış, ihtiyaç fazlası giysileri ve ayakkabıları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı amaçlıyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190308093759.jpg)
Fen Bilimleri Dersi Öğretmeni Diğdem GÜNEY rehberliğinde başlatılan projede, öğrencilerimiz arkadaşlarının rutin hayatın dışına çıkarak hayata farklı bir gözle bakmalarını ve ihtiyaç sahipleri için birşeyler yapabilmenin zevkini yaşamalarını sağlıyor.
Etiketler: