![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 22.02.2019Okunma: 467
Okuldan Benzer Haberler
AİLEMLE KİTAP OKUYORUM,HAYALLERİMİ BÜYÜTÜYORUM
Projemizde 3-6 yaş arasındaki çocuklarda kitap sevgisini yeniden canlandırıp ailelerimizin de çocuklarına rehberlik etmelerini amaçlıyoruz.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190222154856.png)
Projemizde 3-6 yaş arasındaki çocuklarda kitap sevgisini yeniden canlandırıp ailelerimizin de çocuklarına rehberlik etmelerini amaçlıyoruz. Ailece kütüphaneye gidilip çocukların seviyelerine uygun kitaplar ödünç alınıp evde çocuklara okunması ve ertesi gü
Etiketler: