![](images/avatar/0.jpg)
MERKEZ - Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
- Tarih: 22.02.2019Okunma: 510
Okuldan Benzer Haberler
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 376 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN BEŞİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ TÜRKİYENİN DÜZCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 702 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN DÖRDÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ SIRBİSTANIN BELGRAD ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 669 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZİN ÜÇÜNCÜ HAREKETLİLİĞİNİ ROMANYANIN KÖSTENCE ŞEHRİNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 419 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İKİNCİ HAREKETLİLİĞİNİ AVUSTURYANIN BAŞKENTİ VİYANADA GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 522 "TEMİZ TUNA TEMİZ KARADENİZ" ERASMUS+ KA229 PROJEMİZ İLK HAREKETLİLİĞİNİ MACARİSTANIN BAŞKENTİ BUDAPEŞTEDE GERÇEKLEŞTİRDİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 629 OKULUMUZ MAVİ OKUL ETİKETİ ALMAYA HAK KAZANDI
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 592 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE SANAL SERGİMİZ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 428
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 532 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" ETWINNING PROJEMİZDE YAPBOZ ETKİNLİĞİ
-
Serpil Yıldız Mahmutoğlu 447 "CLEAN DANUBE CLEAN BLACK SEA" PROJE EKİBİ ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKLERDE BULUŞUYOR
ÖĞRENCİLERİMİZ İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİN EVLERİNİ ONARDI
Hasan Kemal Yardımcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında tamiratı yapılan evlerde laminant döşemesi, duvar ve kapı boyası, asma tavan montajı ve pencere tamiratı yaptı.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190222083122.jpg)
Gerçekleştirilen proje kapsamında kimsesiz, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi aileler tespit edilip; öğrenciler bu ailelerin evlerine giderek gerekli tamirat ve tadilatları ücretsiz yapıyor. Proje kapsamında şu ana kadar il merkezinde iki ailenin evinde ta
Etiketler: