Osman ASLIYÜKSEK
- Tarih: 17.04.2019Okunma: 726
Okuldan Benzer Haberler
-
FARUK ÇAVUŞ 31 29 MAYIS 1453 İSTANBULUN FETHİ KUTLAMA PROGRAMI ETKİNLĞİ
-
Esra Kıran 32 OKUL TANITIM ETKİNLİĞİ
-
Esra Kıran 29 TÜRK MUTFAĞI TANITIM ETKİNLİĞİ
-
Cengiz Büyük 43 ENERJİ TASARRUFU HAFTASI
-
Arif Arslan 28 DÜNYA SAĞLIK VE KANSER HAFTASI ETKİNLİĞİ
-
Büşra Yılmaz 35 KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ
-
Nurullah Kıran 27 PAMUKTA FASÜLYE YETİŞTİRME
-
Arif Arslan 45 ERASMUS+MESLEKİ EĞİTİM ÖĞRENCİ ve PERSONEL HAREKETLİLİĞİ (AVUSTURYA VİYANA)
-
Muzaffer berat Güney 31 SPOR TIRMANIŞI
-
Esra Kıran 29 Kansere Dur De! Gastronomi Şenliği
ANTALYA ALANYA YEMEK YARIŞMASINA KATILDIK
Bu yıl 4.sü düzenlenen Geleneksel Turizm Haftası yarışmaları kapsamında Antalya ili Alanya ilçesinde ulusal düzeyde Yiyecek İçecek Hizmetleri bölümü bulunan okullar arasında yapılan yemek yarışmasında Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi ana yemek kategorisinde Barış KAÇALİN, tatlı kategorisinde İrfan Oğuz ŞEREMET, alkolsüz kokteyl kategorisinde Selcan SEÇER isimli öğrencilerimiz her kategoride 2. olarak gümüş madalya almaya hak kazandılar.
Okul Müdürü Osman ASLIYÜKSEK, "2023 Eğitim vizyonu kapsamında okul olarak gençlerin çalışmalarını desteklemek, özgüvenlerini artırmak, öğrendiklerini uygulamak, ulusal düzeyde Yiyecek İçecek Hizmetleri okulları arasında iletişimi artırmak ve mezuniyet sonrası gençlerimize istihdam oluşturma yönünde katkı sağlamak amaçlanmıştır. Yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Öğrencilerimizi yetiştiren meslek dersleri öğretmenlerimiz Pakize Çetin KONCAK, Oğuzhan ÇÖL’ü tebrik ediyorum. Yarışmaya katılmamızda bize destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ÇAMANKA’ya, yarışma boyunca konaklama ihtiyacımızı karşılayan Hancı Pastaneleri Erdal HANCI Beye ve ulaşım giderlerimizi sağlayan Ayder Turizm Ahmet HAŞİMOĞLU Bey'e okulumuz adına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
Etiketler:
YORUMLAR
Öğrencilerinizi ve onları yetiştiren öğretmenlerinizi tebrik ederim