![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 21.01.2019Okunma: 525
Okuldan Benzer Haberler
BALONUM PATLAMASIN
Çayeli Niyazi Çavuşoğlu Anaokulu’ndan çocuklara sorumluluk bilinci kazandırma projesi
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190121144634.jpg)
Öğrencilerimize sorumluluk bilinci kazandırmayı amaçladığımız “BALONUM PATLAMASIN PROJESİ” ile 3 yaş grubu 2 gün, 4 yaş grubu 3 gün, 5 yaş grubu 4 gün boyunca balonlarını patlatmadan ve unutmadan eve götürüp getirmeye çalıştılar. Sorumluluk ve dikkatin ön
Etiketler: