![](images/avatar/0.jpg)
- Tarih: 21.01.2019Okunma: 507
Okuldan Benzer Haberler
OKUDUK OYUNLAŞTIRDIK
Okumak Yaşamaktır Projesi kapsamında 5. sınıf öğrencilerimiz sınıfça okudukları kitabın tanıtımını yaptılar.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190121114731.jpg)
Kitaptan bir sahneyi kendi imkanları ile temin ettikleri kostüm ve dekor yardımı ile diğer sınıflar için canlandıran öğrencilerimiz; bunu yaparken duygu ve düşüncelerini sözel ve bedensel ifade etme imkanı kazanırken, izleyici kitleye kitapların dünyasını
Etiketler: