![](images/avatar/0.jpg)
Kadem BAKIRCI
- Tarih: 10.04.2019Okunma: 610
Okuldan Benzer Haberler
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 268 MİSAFİRİNİZ VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 275 GENÇLİK HAFTASI
-
Elif Arıman 63 YENİDEN KULLANMA ETKİNLİĞİ
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 457 I LOVE YOU MATH ETWINNING: KÜBİZM VE MATEMATİK
-
AYSUN ŞALCIOĞLU, Güven Şahin 268 MİSAFİRİNiz VAR
-
Aynur Yılmaz, Aylin Kaya Koto, Güven Şahin 113 MİSAFİRİN VAR
-
Güven Şahin 80 MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULUNDA KANO SPORU TANITIMI
-
Aylin Kaya Koto 174 MİSAFİRİN VAR
-
AYSUN ŞALCIOĞLU 381 MİSAFİRİN VAR
-
Berna Özpirinç 90 MİSAFİRİNİZ VAR
KEYİFLİ HAFTA SONU KURSLARI
Nöbetçi Öğretmenin olmadığı , katılımın gönüllü olduğu ve blok ders olarak işlenmesine rağmen destekleme ve yetiştirme kurslarımıza öğrencilerimiz hafta içinde olduğu kadar hafta sonu da öğrencilerimiz yoğun ilgi gösteriyor.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190410121344.jpg)
Hafta sonu kurslarımızda teneffüslerde, okul hoparlörinden horon , misket, kolbastı gibi yöresel halk oyunları müzikleri açıyoruz.Öğrencilerimiz okul bahçesindenbsp; bazen öğrencilerimizin kendi çaldığı kemençe ile bazen hoprorlerden calan yöresel müzik eşliğinde hep beraber halk oyunları oynuyıp hem sitres atiyor hemde derslere motivasyonlu giriyorlar.Ayrica kurslarımızda öğrencilerimiz okul bahçesinde, koridor ve sınıflarda santranç , zeka oyunları gibi oyunları oynayıp sosyalleşiyor ve kaliteli vakit geciriyorlar.Yine kurslarda gönüllü öğrenciler paten kayıyor, bisiklet sürüyor, misket gibi geneksel oyunları oynuyorlar.Böylece kurslarımzda dersten kaçma davranışları olmuyor tam tersine ömğrencilerimiz büyük bir heyecanla kurslarımıza katılıyorlar.
nbsp;
Etiketler: