![](images/avatar/0.jpg)
MEHMET TERZİ
- Tarih: 08.04.2019Okunma: 480
Okuldan Benzer Haberler
İBN-İ SİNA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ROMANYADA
"Sağlık Sınır Tanımaz" Erasmus+ projemizin birinci ayağı olan Romanya(Bükreş) hareketliliği 04-17 Mart 2019 tarihleri arasında öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımıyla tamamlandı.Verimli bir staj dönemi yaşayan öğrencilerimiz aynı zamanda farklı bir ülke deneyimi yaşamaktan çok memnun kaldılar.Romanya´nın farklı tarihi ve kültürel yerlerini de yerinde görme şansını elde ettiler.
![](http://rize.meb.gov.tr/rista/haber_resimler/dosya_20190408201040.jpg)
Etiketler: