Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
FİDANLAR AĞACA, AĞAÇLAR ORMANA DÖNMELİ YURDUMDA Çayırlı İlkokulu anasınıfı öğrencileri, Minik Tema gönüllüleri olarak daha yeşil bir dünya için okulumuzun bahçesine fidan diktik. Esma Çalhan |
![]() |
TOHUMLAR FİDANA, FİDANLAR AĞACA, AĞAÇLAR ORMANA DÖNMELİ YURDUMDA! Tohumlar Doğaya.. Mustafa DURAN |
![]() |
FİDANLAR AĞACA, DÖNMELİ YURDUMDA Okulumuz 3-A Sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri Hatice VAROL eşliğinde fidan dikerek çevre temizliği yaptılar. HABİB AKTAŞ |