Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER! Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında seçtiğimiz yardımseverlik değeri ile ilgili faaliyetlerimize başladık. Halil ÖZÇELİK |
![]() |
YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER! Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında Ormanlı İlk-Ortaokulu olarak seçtiğimiz Sorumluluk Değeri ile ilgili faaliyetlerimize başladık. SARE BÜYÜK |
![]() |
SEKTÖR ZİYARETLERİMİZ Okulumuz Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencilerinin İşletmede Beceri Eğitimi kapsamında mesleki eğitim gördüğü kurumları ziyaret etmeye devam ettik. Nilgün DÜLGER |
![]() |
RİZE İMKB GENÇLERİ BU YIL DA MEHMETÇİK VAKFINI UNUTMADI Okulumuz öğrencileri bu yıl da harçlıklarını Mehmetçik Vakfı ile paylaşıyor. |