Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
MUHLAMA UZATMA YARIŞMASI Okulumuz yiyecek içecek hizmetleri alanı olarak "Muhlama Uzatma Yarışması" düzenledik. Esra Kıran |
![]() |
ERASMUS HAREKETLİLİĞİMİZ BAŞLIYOR 2020 Teklif Çağrısı döneminde başvurusunu yaptığımız ancak pandemi nedeni ile uzatma almış olduğumuz , kurumumuza ait 2020-1-TR01-KA102-090258 numaralı ve AVRUPA DA MESLEKİ EĞİTİM FIRTINASI başlıklı projemiz başlıyor. FÜSUN YEREBAKAN |
![]() |
OKULUMUZ ÖĞRENCİLERİ ISI YALITIMINA ÇOK ÖNEM VERİYOR Okulumuz Fen Bilgisi öğretmenlerinden Sinem KURT ve öğrencileriyle birlikte yaptıkları ısı yalıtımı ev maketlerinin sergisi |