Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
HAMİDİYE ÇÖZÜM KOLEJİ ARA TATİL ETKİNLİKLERİ (1.HAFTA) Spor yaparak başladığımız haftada, sokak hayvanlarını unutmadık, günün yemeğini de hazırladık ve kitabımızdan en sevdiğimiz bölümü sizler için okuduk RECEP ŞAMLIOĞLU |
![]() |
ÖĞRENCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ Uzaktan eğitim döneminde de öğrencilerimizin yanında olmaya devam ettik. İhtiyaç sahibi birçok öğrencilerimizin ailelerine gıda yardımlarında bulunduk. CENGİZ AZMAN |
![]() |
ÜRETMEYE DEVAM Kurtuluş İlkokulu 3-A sınıfı öğrencileri öğretmenleri Canan AŞIK AVLUK rehberliğinde KOA2 proje çalışmalarına uzaktan eğitim kapsamında devam ediyorlar. Canan AŞIK AVLUK |
![]() |
VALİ ERDAL ATA ANASINIFI AYA YOLCULUK YAPTI:) Bugün Gezegenler ve Dünya'nın yörünge üzerindeki konumunu öncelikle etkileşimli tahtadan videolar ve görsellerle öğrenip ön bilgilerimizi oluşturduktan sonra Dünya'nın Güneş'e olan konumunu inceledik. SAYGÜN YANILMAZ |
![]() |
YÜZ KARASI DEĞİL, KÖMÜR KARASI Çayırlı İlkokulu anasınıfı öğrencileri olarak 4 Aralık Dünya Madenciler Gününde emekçi madencilerimizi unutmadık. Esma Çalhan |
![]() |
KARAGÖZ VE HACİVAT GÖLGE OYUNLARIMIZI UNUTMADIK |
![]() |
YAŞLILAR HAFTASINDA BÜYÜKLERİMİZİ UNUTMADIK 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında ana sınıflarımız ilçemizdeki yaşlıları ziyaret ettiler. |
![]() |
SOKAKTA YAŞAYAN SEVİMLİ DOSTLARIMIZI UNUTMADIK Okulumuz Vali Yener - Neşe Rakıcıoğlu Anaokulu çevresinde sokakta yaşayan kedi ve köpekler için öğrencilerimizle birlikte kulübeler yaptık. |