Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
E-TWINNING: NO WASTE FOR TOMORROW İngilizce Öğretmenimiz Muazzez Tikbaşın kurumumuzda “No Waste For Tomorrow (Yarın için Sıfır Atık)" ismi ile yürüttüğü eTwinning projesinde etkinliklere devam edildi. MUAZZEZ TİKBAŞ |
Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
E-TWINNING: NO WASTE FOR TOMORROW İngilizce Öğretmenimiz Muazzez Tikbaşın kurumumuzda “No Waste For Tomorrow (Yarın için Sıfır Atık)" ismi ile yürüttüğü eTwinning projesinde etkinliklere devam edildi. MUAZZEZ TİKBAŞ |