Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
ÇEDES PROJESİ KAPSAMINDA "SORUMLULUK VE ÖZDENETİM" TEMALI FAALİYETİMİZ Filistine yardım amacıyla, okul içinde kumbara etkinliği düzenledik. FİKRET ARMUTCU |
![]() |
ÇEDES KASIM AYI TEMASI SORUMLULUK Sorumluluklarımızın bilincindeyiz AYŞE PINAR |
![]() |
YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER! Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında seçtiğimiz yardımseverlik değeri ile ilgili faaliyetlerimize başladık. Halil ÖZÇELİK |
![]() |
ÇEVREMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında Ormanlı İlk-Ortaokulu olarak belirlediğimiz Sorumluluk değeri ile ilgili faaliyetlerimize devam ediyoruz. Gülsüme SANDIKÇI, Kader SERDAR, Merve OKUMUŞ, Sultan BALTA |
![]() |
İRFAN GÜRKAN ÇELEBİ İLE KİTAP SOHBETİMİZ Okulumuzda yürütülen "Yunus’u Bilmek, Yunusça Sevmek" eTwinning projesi kapsamında kitap sohbetimizi gerçekleştirdik. SARE BÜYÜK |
![]() |
YETİM GÜLERSE DÜNYA GÜLER! Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında Ormanlı İlk-Ortaokulu olarak seçtiğimiz Sorumluluk Değeri ile ilgili faaliyetlerimize başladık. SARE BÜYÜK |
![]() |
AİLEMİZE YARDIM EDELİM, SORUMLULUKLARIMIZI YERİNE GETİRELİM Hüseyin Sarıoğlu İlkokulu 4 - B sınıfı öğrencileri Sınıf Öğretmenleri Muhammet KÜÇÜK eşliğinde ortaya koydukları çalışmada ailedeki sorumlulukları üstlenip empati kurdular. |