Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
OYUNCAĞIM ARKADAŞIMA EMANET Arkadaşlarımıza emanet ettiğimiz kırık oyuncaklarımız, ailelerimizden aldığımız destekle tamir ediliyor ve sahibine teslim ediliyor. merve cengiz |
![]() |
OYUNCAKLARIMI ARKADAŞLARIMLA PAYLAŞIYORUM Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Değer Okulu Projesi kapsamında Ormanlı ilk-Ortaokulu olarak belirlediğimiz Sorumluluk değeri ile ilgili faaliyetlerimize devam ediyoruz. Halil ÖZÇELİK |
![]() |
eTwinning HAYAT GÜLÜNCE GÜZEL PROJESİYLE YARDIMLAŞMA ve PAYLAŞMA Çay İlkokulu,Anasınıfı Öğretmeni Emine BARIŞ Rehberliğinde,Çalışkan Arılar Anasınıfı Çocukları , e-twnning Hayat Gülünce Güzel Projesi Kapsamında Yardımlaşama ve Paylaşma değerlerine yönelik etkinlikler uyguladı. EMİNE BARIŞ |