Fotoğraf | Başlık |
---|---|
![]() |
PAZARIN NABZINI TUTUYORUZ Pazar 10 Mart MTAL olarak 19.12.2019 Perşembe günü Pazar Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında halkımızla buluştuk. MUSTAFA ÖNER HATIRNAZ |
![]() |
PAZARIN NABZINI TUTTUK İkizdere Atatürk İlkokulu 2-A Sınıfı öğrencileri MEB 2023 Vizyonunda yer alan bilimsel süreç ve düşünme becerilerinin öğrencilere kazandırılması ve okul dışı öğrenme ortamlarının aktif olarak kullanılması kapsamında İkizdere pazarını ziyaret edip alışveri |
![]() |
ŞCKALIN NABZI OKUL GAZETESİ Okulumuz Edebiyat Öğretmeni Servet ASLAN liderliğinde bir grup öğrencimiz ile birlikte okulumuzda bir gazete çıkarma projesi geliştirdik ve ilk sayımız baskıya gönderildi. |